flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
16
quantity
Product details
Category
  • For DIY Telescope Spherical Concave Mirror D130F650mm Optical Spherical Glass
  • Aperture: 130mm, focal length: 650mm
  • The short axis of the secondary mirror is 25mm, which is a good choice for the fans of DIY telescope.