flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
02
quantity
Product details
Category
  • Wide Test Range – AC 70V-1000V, 45-65Hz; compatible with wire diameters 0.4–1.6 in (Φ10–40mm).
  • Safe & Reliable – Meets EN61010-1/031, CAT Ⅲ 1000V, and withstands 6000V overvoltage for operator safety.