Power Relay G7L-2A-TUB 200-240VAC G7L-2A-TUB-200VAC G7L-2A-TUB 200VAC-240VAC 25A 277VAC 6PIN 1Pcs
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
06
quantity
Product details
Category
Relays / Voltage Monitoring RelaysPower Relay G7L-2A-TUB 200-240VAC G7L-2A-TUB-200VAC G7L-2A-TUB 200VAC-240VAC 25A 277VAC 6PIN 1PcsPower Source : ACTheory : Electromagnetic RelayContact Load : High PowerModel Number : G7L-2A-TUB-CB-24VDC relayVoltage : 277VAC